שירות לאומי

שירות לאומי במרכז חינוכי כנפי רוח– הזדמנות לתרום ולצמוח

עם השלמת הלימודים העל יסודיים מגיע הרגע שבו נדרשת מאיתנו קבלת החלטה באשר לעתידנו. בשלב זה אנו בנות יב' בוחרות את המקום בו יאפשרו לנו להגשים את עצמנו, להוציא מהכוח אל הפועל, להביא לידי ביטוי את מכלול הכישורים והחלומות שציירנו לאורך שנות התיכון.

במרכז חינוכי כנפי רוח באשדוד מתנדבות 7 בנות שרות לאומי שמטרתן הוא לחנך, להנחות, להדריך, להתוות, ליצור ולפעול למען חינוכם של הדור הבא.

בנות שירות הלאומי במרכז הן ציר מרכזי בתהליכים החינוכיים ובמסגרות השונות של כנפי רוח, תוך שהן מובילות לצד מדריכים בוגרים פרויקטים, סדנאות, הצגות, ימי עיון והדרכות לאלפי תלמידים ותלמידות.

מתנדבות השרות הלאומי, כולן בעלות רקע בהדרכה, מוטיבציה כבירה ותחושת שליחות. לאורך השנה הן מלמדות בבתי הספר הממלכתיים, מלוות ומובילות תכניות שנתיות בתחומי חינוך ומורשת, משתתפות בימי עיון ומעבירות שלל סדנאות חווייתיות ומרתקות בבתי הספר היסודיים והתיכונים, כמו גם בתנועות הנוער ובאולפנות. בנוסף, בנות שירות לאומי של כנפי רוח, שותפות פעילות לפרויקטים רבים. בין היתר בנות השרות נוטלות חלק בתיאטרון המדרש, בחידון התנ"ך, בטקס קבלת החומש לילדי בית הספר היסודי, ובפרויקטים ערכיים וחינוכיים אחרים. זוהי בהחלט הזדמנות ייחודית ונדירה להשפיע ולעצב את עולם הערכים של אלפי התלמידים והתלמידות במסגרות החינוך השונות.

הלמידה וההדרכה הופכים את השירות הלאומי לתקופה מרתקת, מעשירה ומעצימה עבור בנות השירות שרוכשות כלים חדשים, ידע, ניסיון והגשמה עצמית.

תפריט ראשי
צור קשר מהיר
דילוג לתוכן